ST Gözetim ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

2008 yılından günümüze, Tehlikeli Madde ve Lojistik konularında danışmanlık hizmetleri veren ST Gözetim ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı TMGD, Denizyolu ile taşınan Tehlikeli Yüklere İlişkin Uluslararası Kod IMDG KOD ve Tehlikeli Malların Demiryolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Mevzuat RID kapsamlarında güçlü referansları ile sektörünün en deneyimli, uzman kadrosuna sahip danışmanlık kuruluşudur.

Survey Türk A.Ş.

Yat ve gemi Survey hizmetleri yük, miktar ve kalite tespiti, tesis uyguluk gözetim hizmetleri sahada yerinde yapılmaktadır. Sadece kurumumuz tarafından yürütülmekte olan yükleme öncesi güvenlik ve emniyet kontrolleri, taşıma moduna bağlı olarak taşıma süresince dıştan gelen kuvvetlere karşı dayanıklılığının tespiti ve gerekli görülmesi halinde ek güvenlik tedbirlerinin alınması kapsamında yürüttüğümüz Vanning Survey hizmetlerimizde verilmektedir. Talep edilmesi halinde yüklerin sabitlenmesine ilişkin yükleme planının kontrolü, yükleme ekipmanının yeterliliğinin tespiti ve yükün sabitlenme yeterliliğinin raporlanması konusunda Lashing Certificate düzenlemesi de yapılmaktadır.

3e Akademi- TMGD İzmir

2008 yılından günümüze kadar Tehlikeli Madde ve Lojistik Yönetimi Eğitimleri vermekte olan 3E Akademi, TMGD -Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, ADR (Tehlikeli Malların Karayolu ile Taşınmasına İlişkin Avrupa Antlaşması), IMDG Kod (Denizyolu ile Taşınan Tehlikeli Yüklere İlişkin Uluslararası Kod) ve RID (Tehlikeli Malların Demiryolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Düzenlemeler) DGR ( IATA ‘ nın Havayolu ile taşınan Tehlikeli Yükler ile ilgili mevzuatı) eğitimlerinde güçlü referansları ile sektörünün en deneyimli, uzman eğitmen kadrosuna sahip bir eğitim kuruluşudur.

3E Akademi, dört taşıma modun da (Karayolu-Denizyolu-Demiryolu-Havayolu)  TMGD ( ADR-RID- IMGD Kod) Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, IMDG Kod, Deniz Gözetim Yetkilisi ve DGR eğitimlerin de   Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığınca yetkilendirilen ilk ve tek eğitim kuruluşudur.

This is a staging enviroment